ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка

Ласкаво просимо!

Щоб отримувати рекомендації, персональні бонуси і знижки.

Реєстрація

Наші магазини в Львів

  • п-т.Червоної калини, 36
  • п-т.Червоної калини, 36
  • п-т.Червоної калини, 36

Ми в соціальних мережах

Вас вітає інтернет-магазин arteda.ua

В цьому розділі ви дізнаєтесь, як здійснюється оплата та доставка наших товарів.

Замовлення можна оформити самостійно на сайті arteda.ua, або ж з допомогою менеджера інтернет-магазину за телефоном +38 073 200 00 01. Працюємо  кожного дня 9:00 до 18:00.

Після того, як ви зробите своє замовлення наш онлайн - консультант зв’яжеться з вами для уточнення деталей, в тому числі оплати та способу доставки. Відправка здійснюється  компанією Нова Пошта. « Лідером доставок в Україні»

нова пошта

Після того, як ми оформимо замовлення, клієнту приходить №ТТН(Товарно Транспортна Накладна) вона складається з 14 цифр. За допомогою цього номеру ви зможете прослідкувати за статусом свого замовлення. В нас на сайті на головній сторінці розміщена спеціальна функція для стеження за вашими відправленнями. Необхідно лише ввести номер вашої ТТН і ви відразу дізнаєтесь статус посилки.

Посилку слід забрати на протязі 5-ти днів, з моменту прибуття на відділення. Після 5-го дня Нова Пошта повертає її назад.

Оплата за доставку згідно тарифів компанії НОВА ПОШТА!

Оплатити замовлення можна на карту(номер приходить автоматично при оформленні на сайті), є наложений платіж  при отриманні на пошті( Вартість замовлення не менше 300 грн).

Пошукові магніти відправляємо лише по предоплаті.

При оплаті на пошті слід враховувати комісію 2% від суми + 20грн.

Якщо виникнуть запитання на рахунок оплати чи доставки звертайтесь за телефоном

073 200 00 01

Заказать
звонок